Spotkanie z Marią Konopnicką / Laboratorium Przyszłości – maj

W piątek, 26 maja cała społeczność naszej Szkoły (Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie) wzięła udział w Spotkaniu z Marią Konopnicką 😊, które odbyło się w ramach przygotowań do obchodów 60 -lecia istnienia Ośrodka.

Podczas tego spotkania przypomnieliśmy sobie życiorys i twórczość pani Marii – patronki naszej szkoły. Wysłuchaliśmy wierszy i piosenek w oparciu o teksty poetki😊

W trakcie spotkania w magiczny sposób przenieśliśmy się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, w stare, dobre czasy biało – czarnego kina i na projektorze z dawnych lat obejrzeliśmy bajkę pt. „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”.

Spotkanie zakończył mini – konkurs zagadek związanych z twórczością Konopnickiej.

Było nastrojowo, wesoło, ale i sentymentalnie. To było niezwykle miłe spotkanie w doborowym towarzystwie 😊

Zdjęcia i filmy były wykonane z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu #laboratoriumprzyszłości

Zapraszamy do obejrzenia relacji.

https://www.facebook.com/100043523962671/videos/1279788649336921