Sala Wyciszeń i Sala Oczekiwań

Kochani, zbliża się koniec roku i czas podsumowań.

Nieustannie zmieniamy się dla Was, rozwijamy, by sprostać Waszym oczekiwaniom. Chcielibyśmy dzisiaj pokazać Wam nasze nowe wyremontowane pomieszczenia, z których z powodzeniem już korzystamy. Jednym z nich jest Sala Wyciszeń, przeznaczona głównie dla dzieci, które w związku ze swoim aktualnym stanem zdrowia wymagają czasowego odreagowania napięć. Sala mogła powstać dzięki środkom z budżetu Starostwa Powiatowego, pozostała część została sfinansowana w ramach projektu z firmą Can-Pack z Brzeska oraz własnych funduszy Stowarzyszenia na rzecz dzieci z upośledzeniem umysłowym „W stronę tęczy” działającego przy SOSW w Złotej.

Działanie współtworzono z firmą Can- Pack pod nazwą „Sprawność szansą na lepszą przyszłość”, a jego liderem był Krzysztof Jewuła. Wolontariusze, którzy pracowali przy montażu tej sali poświęcili swój prywatny czas i wiele godzin pracy, by powstało miejsce, tak potrzebne naszym uczniom. A byli to: Bożena Wiewióra, Agnieszka Dudek, Maria Cabała, Bożena Falkowska, Edyta Jewuła, Józef Falkowski, Krzysztof Jewuła, Tomasz Dudek i Kazimierz Hołyst. Bezinteresownie pomagali też Jarosław Wiewióra oraz Piotr Mazgaj. To dzięki ich pracy, ogromnemu zaangażowaniu powstała ta sala. Dziękujemy z całego serca.

Kolejne pomieszczenie to sala oczekiwań, miejsce stworzone z myślą o rodzicach, którzy oczekują na dziecko korzystające z zajęć, to też miejsce do spotkań rodziców z nauczycielami, celem omówienia postępów ucznia. Pokój ten zrealizowany został z funduszy Stowarzyszenia na rzecz dzieci z upośledzeniem umysłowym „W stronę tęczy” działającego przy naszym Ośrodku oraz nagrody Starosty Brzeskiego z okazji jubileuszu 60- lecia istnienia Ośrodka. Dziękujemy również indywidualnym sponsorom, którzy zakupili m.in. parapet oraz rolety okienne.

Dziękujemy Wam drodzy przyjaciele za Waszą ofiarność, którzy dostrzegacie nasze potrzeby i pomagacie!❤❤❤❤