Obchody 60 – lecia istnienia SOSW w Złotej

Kochani,

24 października to był dla nas dzień ogromnych wzruszeń, emocji, wspomnień… Spędziliśmy go wśród naszych przyjaciół świętujących Jubileusz 60 – lecia naszej placówki. Młodość i doświadczenie, teraźniejszość i historia, Goście z różnych stron, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie i Absolwenci… Wszyscy, którzy pracowali na to wspaniałe święto i którzy zaszczycili nas swoją obecnością, tworzyli tego dnia jedną wielką Rodzinę❤️❤️❤️

W tym szczególnym dniu byli z nami: Andrzej Potępa – Starosta Brzeski, Kazimierz Brzyk – Przewodniczący Rady Powiatu Brzeskiego, Maciej Podobiński – Wicestarosta Brzeski, Janina Motak – dyrektor Wydziału Edukacji Powiatu Brzeskiego, Dawid Chrobak – Burmistrz Zakliczyna, Grzegorz Brach – Zastępca Burmistrza Brzeska, Bogusław Kamiński – Wójt Iwkowej, Janusz Filip – Zastępca Wójta Gminy Gnojnik, Stanisław Srebro – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie. Radni Powiatu Brzeskiego: Ewa Cierniak — Lambert, Marta Kulig, Elżbieta Rysak, Jacek Frankowski, Henryk Anioł, Zbigniew Ruszaj. Dyrektorzy z zaprzyjaźnionych placówek: Alicja Syty, Agata Sady, Katarzyna Heller, Ryszard Ostrowski, Jerzy Soska, Rafał Cichoński, Piotr Pieprzyk, Grzegorz Zelek, Tomasz Gurgul, Zbigniew Stanuszek, Bogusława Jurkiewicz, Marian Piech. Piotr Musiał – Komendant Gminny Związku OSP. A także byli dyrektorzy Ośrodka: Maria Mazgaj – żona założyciela, Kazimierz Hojnowski, Dorota Piekielniak, Bożena Barwiołek

Szanowni goście, emerytowani nauczyciele, wychowawcy, pracownicy naszej szkoły oraz Rodzice i Absolwenci DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ OBECNOŚĆ i wspólnie przeżyte chwile. ❤️❤️❤️ Do zobaczenia za 10 lat bo nasza historia pisze się dalej.

Zapraszamy do galerii oraz do obejrzenia części artystycznej w wykonaniu naszych uczniów.

https://www.facebook.com/100043523962671/videos/6618501724935274